Pakiety TV

Telewizja HD to bezkompromisowa jakość obrazu. Wyższa rozdzielczość oznacza bardziej szczegółowy, przejrzysty i ostry, a kolory są nasycone, wiernie oddające rzeczywistość.

Pakiety podstawowe

Do wszystkich pakietów dodajemy dekoder MAG255 HD

MAG255 HD

Umożliwia w wygodny sposób oglądanie telewizji w wysokiej rozdzielczości HDTV. Wyposażony w złącze HDMI idealnie współpracuje z telewizorami LCD i plazmowymi. Umożliwia korzystanie z przydatnych i wygodnych funkcji takich jak: przewodnik po programach EPG, ustawianie listy ulubionych kanałów z własną numeracją, ochrona rodzicielska, ustawianie ścieżek dźwiękowych i napisów. Dekoder nie jest wyposażony fabrycznie w dysk twardy, ale po podłączeniu zewnętrznego dysku USB staje się dekoderem z cyfrową nagrywarką umożliwiającą nagrywanie filmów, programów tv, tak aby móc je oglądać wtedy kiedy chcemy a nie wtedy kiedy są emitowane. Po podłączeniu dysku USB jest także możliwość zatrzymywania telewizji na żywo.

Wielotematyczne HD i mini HD

Proponujemy cztery zróżnicowane, podstawowe pakiety telewizyjne:  Wielotematyczny Mega HD, Wielotematyczny Super HD, Wielotematyczny HD i Mini HD. Każdy z nich został specjalnie skomponowany, mając na uwadze różne potrzeby abonentów. Podstawowe pakiety telewizyjne w ofercie JAMBOX mają jedną cechę wspólną: ultra szybki i stabilny internet światłowodowy w zestawie. To kompleksowe rozwiązanie jest możliwe dzięki współpracy operatora JAMBOX ze sprawdzonymi, rzetelnymi dostawcami telekomunikacyjnymi na terenie całej Polski.

Platforma JAMBOX to absolutna innowacja. Jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie zaoferować nietypową konfigurację najpopularniejszych programów telewizyjnych krajowych oraz zagranicznych. Dodatkowo w pakietach telewizyjnych Wielotematycznym Mega HD, Wielotematycznym Super HD i Wielotematycznym HD nie ma żadnych ograniczeń! Możesz wybrać jedną z tych trzech podstawowych wersji, a dopiero później zdecydować się na wzbogacenie swojej oferty o programy tematyczne lub dodatki premium takie jak HBO GO czy HBO OD. Co ważne i niespotykane – żeby to zrobić, nie musisz wychodzić z domu, ani nawet wykonywać telefonu do swojego operatora. Rozszerzanie pakietów i zamawianie dodatkowych usług możliwe jest za pomocą pilota.

Jeśli zastanawiacie się jaka telewizja będzie dla Was najlepszym, najwygodniejszym i najkorzystniejszym cenowo rozwiązaniem, odpowiedź jest prosta – to musi być JAMBOX – kablówka trzeciej generacji.

Zamów usługę

Kliknij w przycisk aby przejść do formularza zamówienia
Kliknij